Kierownik Operacyjny
Job Description

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma w branży TSL specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań logistycznych. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika Operacyjnego ds Logistyki Magazynowej

Lokalizacja: woj.mazowieckie

Wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w logistyce magazynowej w firmach TSL lub produkcyjnych
  • Wiedza z obszaru nowoczesnej logistyki magazynowej
  • Umiejętności zarządzania kompleksowymi i złożonymi procesami logistycznymi
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Umiejętność współpracy z klientami
  • Umiejętność budowania i zarządzania zasobami pracy i procesami (powyżej 200 osób)
  • Prowadzenie operacji magazynowych z zachowaniem wysokiej jakości i bezpieczeństwa
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i zarządzanie operacjami magazynowymi
  • Zarządzanie budżetem, analiza kosztów
  • Koordynacja nad złożonymi procesami magazynowymi
  • Zarządzanie zespołem

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach krajowych i   międzynarodowych, kontakt z rozwojem technologii i ciekawe doświadczenia zawodowe
  • różnorodne świadczenia dodatkowe
  • dobre warunki zatrudnienia
  • udział w wybranych projektach interdyscyplinarnych (w zależności od zainteresowań i możliwości)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Job Details