Posted: 09 Apr 2019

Clientul nostru este o companie internationala cu o foarte buna reputatie, in sectorul auto, cu operatiuni extinse in Romania. Cautam, in momentul de fata, un HR Manager pentru una dintre diviziile companiei care sa adauge valoare companiei si sa contribuie la indeplinirea obiectivelor acesteia, prin expertiza sa, atitudine si leadership,  motivatie.

 

HR Manager

 

Locatie: Centrul tarii (Brasov area and neighbour regions/ counties)

Posted: 19 Mar 2019

Our client is an international automotive well-reputed company, with extensive operations in Romania. The company is looking for a Plant Quality Manager to fulfill the company’s objectives, and bring value from his expertise, attitude, leadership and motivation.

 

Plant Quality Manager

 

Location: Center of the country (Brasov area and neighbour regions/ counties).

Reporting: directly to the Plant Manager.

Coordination: of the Plant Quality Team (~20-25 people).

 

Posted: 23 Jan 2019

Pro našeho klienta, přední mezinárodní výrobní společnost dodávající sektoru automotive v Plzeňském kraji, v současné době hledáme kandidáta do pozice:

 

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

 

 

Posted: 27 Nov 2018

Our client is a multinational manufacturing company and currently looking for a new colleague in their Hungarian subsidiary for the following position:

 

CONTROLLER

 

Posted: 24 Oct 2018

Pro našeho klienta, přední mezinárodní výrobní společnost, dodávající do automotive, v současné době hledáme kandidáta na pozici:

 

MAINTENANCE MANAGER

 

Posted: 11 Oct 2018

Pre nášho klienta, ktorý patrí medzi najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi najväčších nemeckých priemyselných podnikov, hľadáme špecialistu v oblasti HR odmeňovania a zamestnaneckých benefitov, ale zároveň niekoho, kto je odborne a osobnostne schopný plnohodnotne zastúpiť súčasného HR Managera v spoločnosti s viac ako 1000 zamestnancov.

 

Posted: 23 Mar 2018

Our client is a multinational company active in automotive sector. They are looking for an experienced Supplier Quality Manager to work abroad.

Posted: 19 Dec 2017

We are searching the right professional for one of multinational company, located in Prahova county.

Posted: 08 Dec 2017

Pro našeho klienta, přední mezinárodní výrobní společnost dodávající do sektoru automotive, hledáme kandidáta na pozici

Posted: 24 Aug 2017

Hľadáme skúseného, komerčne orientovaného manažéra, ktorý preberie plnú zodpovednosť za riadenie slovenskej pobočky v sektore distribúcie a opracovania hutného materiálu pre automobilový, strojársky a stavebný priemysel.