Posted: 23 Jan 2019

Pro našeho klienta, přední mezinárodní výrobní společnost dodávající sektoru automotive v Plzeňském kraji, v současné době hledáme kandidáta do pozice:

 

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

 

 

Posted: 27 Nov 2018

Our client is a multinational manufacturing company and currently looking for a new colleague in their Hungarian subsidiary for the following position:

 

CONTROLLER

 

Posted: 24 Oct 2018

Pro našeho klienta, přední mezinárodní výrobní společnost, dodávající do automotive, v současné době hledáme kandidáta na pozici:

 

MAINTENANCE MANAGER

 

Posted: 11 Oct 2018

Pre nášho klienta, ktorý patrí medzi najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi najväčších nemeckých priemyselných podnikov, hľadáme špecialistu v oblasti HR odmeňovania a zamestnaneckých benefitov, ale zároveň niekoho, kto je odborne a osobnostne schopný plnohodnotne zastúpiť súčasného HR Managera v spoločnosti s viac ako 1000 zamestnancov.

 

Posted: 23 Mar 2018

Our client is a multinational company active in automotive sector. They are looking for an experienced Supplier Quality Manager to work abroad.

Posted: 19 Dec 2017

We are searching the right professional for one of multinational company, located in Prahova county.

Posted: 08 Dec 2017

Pro našeho klienta, přední mezinárodní výrobní společnost dodávající do sektoru automotive, hledáme kandidáta na pozici

Posted: 24 Aug 2017

Hľadáme skúseného, komerčne orientovaného manažéra, ktorý preberie plnú zodpovednosť za riadenie slovenskej pobočky v sektore distribúcie a opracovania hutného materiálu pre automobilový, strojársky a stavebný priemysel.

Posted: 09 Jul 2017

Ügyfelünk, multinacionális autóipari beszállító, Európán belül több leányvállalattal rendelkezik, számára keresünk a Fejér megyei gyáregység élére vezetőt.

Posted: 03 Jul 2017

Nemzetközi ügyfelünk magyarországi leányvalalata számára keresünk új munkatársat.