Posted: 06 Aug 2019

Novovytvorená pozícia v rámci vedúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti. Člen špecializovaného tímu kolegov, ktorí zabezpečujú zmluvnú podporu (contract managment) vo všetkých fázach stavebných projektov.

 

Contract Manager

 

Posted: 06 Aug 2019

The Research Consultant will join our Slovak team that has been operating on the market for 20 years. His/her main focus will be collecting and analyzing potential candidate´s and market data and thus working alongside more senior recruitment consultants on Executive Search projects delivery. 

 

CAREER IN HEADHUNTING

Research Consultant

 

Posted: 19 Jul 2019

Our client, an international Tier1 supplier for automotive industry, has decided to strengthen its team in Slovakia/Trnava region and hire a fully competent and LEAN driven Automotive Site Manager.  

 

Posted: 08 Jul 2019

Novovytvorená pozícia zameraná na podporu predajných kanálov. Pozícia je vhodná pre manažéra, ktorý má skúsenosti v riadení predajného kanála, pobočky, alebo channel manažmentu. Pozícia zodpovedá za  nastavovanie kvality obsluhy a predaja. Výhodou sú znalosti z oblasti nastavovania výkonnosti, kvalitatívnych kritérií (KPIs) a rozvojových aktivít tímov. Zároveň skúsenosti s prepájaním potrieb predajných kanálov (front-officu) s očakávaniami korporátu, sledovaním výkonnosti vzhľadom na produktové portfólio.

Posted: 13 Jun 2019

Pozícia je vhodná pre kreatívneho, dynamického, „out of box thinking“ online experta. Ideálny kandidát má 3+ rokov skúseností z digitálnej, PR alebo reklamnej agentúry, prípadne zastrešil komunikáciu a PR v rámci marketingu firmy a chcel by sa presunúť do PR a komunikačného oddelenia korporácie.  Kľúčová je skúsenosť s online, CMS, kreatívou na interné kampane a PR skúsenosti. Pozícia je lokalizovaná v Košiciach.

 

PR & Communication Senior, Košice

 

Posted: 21 May 2019

The Customer Service Team Leader manages a team of 10 colleagues who support customers and sales teams in Austria, Germany, Hungary, Czech Republic and Slovakia and ensure best in the class back office daily operations. The position is located in Bratislava / Slovakia.

 

Team Leader - Customer Service Operations

 

Posted: 30 Apr 2019

Našim klientom je líder v sektore automatizačných riešení zameraných na meranie a reguláciu v priemysle. Ide o novovytvorenú pozíciu, ktorá sa stane súčasťou stabilného, vysoko kompetentného tímu v regióne CEE. Pozícia je vhodná pre technicky zdatného človeka, ktorý má za sebou aspoň 2-3 roky praxe v oblasti technického predaja, napr. ako Sales Engineer, Application Engineer, Projektový manažér. Zameria sa na ďalší rozvoj obchodu a technické poradenstvo v oblasti merania a regulácie pre malý počet významných klientov na Slovensku a v Maďarsku.

Posted: 15 Apr 2019

Celková zodpovednosť za oddelenie operatívneho lízingu, teda za stratégiu, obchodné výsledky, ako aj vedenie tímu kolegov. Udržiavanie vzťahov s kľúčovými klientmi a s kľúčovými obchodnými partnermi. Rozvoj obchodu, získavanie nových partnerov, príprava modelov spolupráce. Pozícia reportuje konateľovi spoločnosti. Našim klientom je vedúca lízingová spoločnosť.

 

Riaditeľ fleetového predaja 

 

Posted: 11 Apr 2019

Pozícia vhodná pre IT manažéra, ktorý sa zameria predovšetkým na zabezpečenie konštruktívnej spolupráce medzi biznisom a sw tímom (business analytici, technickí analytici, kóderi) tak, aby boli požiadavky biznisu transformované efektívne do vývojových projektov a  aplikácie boli doručené včas a v požadovanej kvalite.

 

Vedúci oddelenia vývoja SW

 

Posted: 29 Mar 2019

Pozícia je vhodná pre technicky zdatného manažéra kľúčových zákazníkov, ktorý zastreší predaj voči malému počtu významných klientov v oceliarskom sektore v regióne SK/CZ, pričom pôjde aj o celkové zastrešenie vzťahov s jedným z najvýznamnejších klientov koncernu. Pozícia je lokalizovaná v Košiciach.

 

Manažér pre kľúčových zákazníkov - oceliarstvo