Vedoucí prodeje
Job Description

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící na trhu zemědělských komodit hledáme kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ PRODEJE

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • zodpovědnost za prodej osiv, pesticidů a hnojiv a výkup komodit na českém trhu
  • tvorba a realizace obchodního plánu, cílů a strategie
  • aktivní akvizice a péče o stávající klienty
  • zastupování jednatele společnosti
  • zodpovědnost za budování, vedení a rozvoj obchodního týmu
  • analýza trhu zemědělských komodit, sledování konkurence

Požadavky:

  • úspěšná manažerská zkušenost v oblasti prodeje v agrárním sektoru v ČR
  • ideálně VŠ vzdělání v oboru zemědělství
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • zkušenost s vedením obchodního týmu
  • obchodní duch, tah na branku, reprezentativní vystupování, schopnost rozvíjet dlouhodobé vztahy na profesionální úrovni
  • manažerské dovednosti, přirozený leader, schopnost motivovat tým

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • klíčová pozice ve firmě
  • člen nejužšího strategického vedení ve společnosti

V případě Vašeho zájmu o více informací, prosíme o zaslání Vašeho CV v anglickém nebo německém jazyce na email: karolina.strobac[email protected] nebo nás můžete kontaktovat na telefonu +420 222 513 296.

Job Details