TARGET MARKET MANAGER - SALES MANAGER
Job Description

Našim klientem je etablovaná globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby stavební a průmyslové chemie. Pro obchodní jednotku Industry divize hledáme kandidáta na pozici:

TARGET MARKET MANAGER – SALES MANAGER

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • zodpovědnost za dosažení prodejních cílů divize úspěšným řízením prodejního týmu
  • nastavení cílů, koučování a sledování výkonu pěti obchodních zástupců
  • navržení a implementace strategických obchodních plánů s cílem rozšířit zákaznickou základnu společnosti a zajistit její silnou přítomnost na ČR trhu, aktivní akvizice vhodných klientů ze sedmi odvětví v rámci Industry divize
  • prosazování politiky kvalitních a dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
  • vytváření rozpočtu, reportů a prognóz pro management společnosti

Požadavky:

  • úspěšná předchozí zkušenost na pozici manažer prodeje, silný obchodní smysl
  • schopnost řídit prodejní procesy od prvotního plánu až k uzavření obchodního jednání
  • zkušenost s vedením, mentoringem, rozvojem a motivací týmu obchodních zástupců
  • prokazatelná oborová znalost v oblasti stavební, ideálně však průmyslové chemie
  • silné prezentační a komunikační dovednosti, dynamická osobnost, orientace na výsledek
  • velmi dobrá znalost AJ

Společnost nabízí:

  • zázemí silné a stabilní zahraniční společnosti globálního působení, zastoupení v téměř stovce zemí po celém světě
  • zajímavé mzdové ohodnocení odvislé od předchozích zkušeností, 13. plat a roční bonus
  • možnost pracovat z Prahy či Brna, flexibilní pracovní doba
  • služební vůz i k soukromým účelům

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vašeho CV v anglickém jazyce na email [email protected] nebo nás můžete kontaktovat na mobilním čísle +420 725 875 570.

Job Details