Sales Manager
Job Description

Nasz Klient, jedna z największych na świecie firm z branży usług facility management, w związku z rozwojem w Polsce,  poszukuje kandydatów na stanowisko:

lokalizacja : Warszawa lub Kraków

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w obszarze utrzymania technicznego obiektów użytkowych na terenie całej Polski.
  • Przygotowywanie prezentacji, ofert, budżetów oraz koncepcji świadczenia usług we współpracy z działem operacji.
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych oraz udział w spotkaniach i negocjacjach z klientem.
  • Negocjowanie umów  oraz uzgadnianie i wprowadzanie zapisów do dokumentów.
  • Wspomaganie procesu wdrażania usługi.
  • Monitorowanie rynku oraz konkurencji.
  • Rozwój usług, wprowadzanie innowacji oraz poszukiwanie nisz rynkowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze facility management wraz z umiejętnościami  analizy zakresu oraz kalkulacji budżetów dla usług obsługi technicznej nieruchomości.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożenia usługi facility management
  • Doświadczenie w pracy z CRM lub innymi narzędziami śledzącymi wyniki sprzedażowe,   wspomagającymi zarządzanie portfelem potencjalnych klientów oraz mierzącymi aktywność sprzedażową
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat B

Oferta:

  • Atrakacyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premia miesięczna.
  • Samochód, laptop, telefon komórkowy, opieka medyczna.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres naszego konsultanta: [email protected]W celu sprawdzenia polityki prywatności prosimy o użycie linku: here.

Job Details