Obchodně technický zástupce

Office:
Czech Republic
Ref. no.:
JH9232KS
Field:
Sales
Sector:
Construction

Pro našeho klienta, významného světového výrobce stavebních materiálů a řešení pro průmyslovou výstavbu, opláštění budov, designové fasády a další aplikace, hledáme kandidáta na pozici

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • zodpovědnost za přímý prodej v regionu západních a jižních Čech

(region na západ od linie MB, Praha, ČB)

  • péče a rozvoj stávajících zákazníků z řad architektů, projektantů, investorů a generálních dodavatelů staveb
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí – aktuálních projektů
  • správa centrální databáze zákazníků za svěřený region (CRM)
  • prezentace výrobků ve spolupráci s technickým oddělením

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • úspěšná obchodní praxe v přímém prodeji ve stavebnictví (fasádní systémy, průmyslové stavby, izolace, stavební materiály apod.) alespoň 2 roky
  • zkušenost s komunikací s architekty, projektanty, investory a generálními dodavateli staveb
  • dynamická osobnost, obchodní duch, orientace na výsledek, pozitivní myšlení
  • schopnost rozvíjet dlouhodobé vztahy s obchodními partnery na profesionální úrovni

V případě Vašeho zájmu o více informací, prosíme o zaslání Vašeho CV v českém jazyce na email: karolina [dot] strobachova [at] targetexecutivesearch [dot] com nebo nás můžete kontaktovat na telefonu +420 222 513 296.