Controller
Job Description

Ügyfelünk, nemzetközi gyártó vállalat, magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Controller

Főbb feladatok:

  • A gyártási folyamatok kontrollálása a gyáregységben.
  • A gyárigazgató munkájának támogatása.
  • Számítások és eltérés elemzések készítése a gyártási rendelések alapján.
  • Anyaggazdálkodási és termelési elemzések készítése.
  • A teljesítménymutató rendszerek fejlesztése.
  • A havi tervezett és tényleges költségek, valamint az eltérések elemzése.
  • A befektetések felügyelete.
  • Ad-hoc elemzések és jelentések készítése.

Elvárás:

  • Releváns felsőfokú iskolai végzettség.
  • Termelésben szerzett tapasztalat vagy tehetséges pályakezdő.
  • Jó angol nyelvtudás, napi használat a munkában (német nyelvtudás előny).
  • Magas szintű Excel használat.

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:

  • Precíz munkavégzés.
  • Analítikus gondolkodás.
  • Gyakorlatorientált személyiség.

Lehetőség:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál.
  • Kiemelkedő bérezés.

Munkavégzés helye: Somogy-megye

Érdeklődése esetén kérjük, küldje el a részletes szakmai önéletrajzát magyarul és angolul a [email protected] e-mail címre. Minden esetben küldünk visszajelzést.

Job Details