Kierownik Projektów Dystrybucyjnych - Warszawa
Job Description

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się firma w branży TSL specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań logistycznych.

Wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub logistycznej poparte sukcesami
  • Znajomość rynku transportowego/spedycyjnego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi i drobnicowymi (obszar CEE)
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie modelowania, planowania i realizacji transportów międzynarodowych
  • Umiejętność zarzadzania rozproszonym zespołem i procesami
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie integrowania serwisów logistycznych (e-commerce, usługi kurierskie, usługi dystrybucyjne, inne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera (MS Office)
  • Umiejętności negocjacji z dostawcami i klientami
  • Umiejętności analityczne i budżetowe
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, motywacja do rozwoju zawodowego i rozwijania  biznesu
  • Gotowość do międzynarodowych podróży służbowych

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie oraz realizacja procesów logistycznych w Zespole Dystrybucji Zagranicznej
  • Zarządzanie procesami i zespołem
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz Partnerami
  • Rozwój biznesu
  • Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych Klientom

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach krajowych i   międzynarodowych, kontakt z rozwojem technologii i ciekawe doświadczenia zawodowe
  • różnorodne świadczenia dodatkowe
  • dobre warunki zatrudnienia
  • udział w wybranych projektach interdyscyplinarnych (w zależności od zainteresowań i możliwości)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w jęz.angielskim na adres: [email protected]

Job Details