Posted: 03 Sep 2019

Hledáme zkušeného kandidáta na pozici Area Manager, který přebere plnou odpovědnost za síť obchodů v regionu Praha. Ideálním kandidátem je člověk, který má zkušenost s retailem zaměřeným na textil, oblečení, kosmetiku a podobné produkty a zároveň ho baví móda. Má drive a motivaci posouvat se, má zkušenost s řízením většího počtu zaměstnanců v rámci jednoho nebo více obchodů. Naším klientem je mezinárodní síť maloobchodních prodejen second-hand oblečení.

 

Posted: 27 Aug 2019

Nemzetközi partnercégünk, a szerelési technikák gyártásában vezető szerepet tölt be, termékei az egész világon ismertek. A cégcsoport világszerte több ezer embert foglalkoztat. A vállalat sikerei fenntartása érdekében világszerte gyártja magas minőségű termékeit. A szárazépítési technológiák mellett vízelvezető technológiákkal, csővezetékek gyártásával is foglalkozik. Termékeik száma meghaladja a 20.000-et, melyek számos területen alkalmazhatóak, köztük az épületgépészet területén, a közművek vagy ipari üzemek építéséhez és a hajógyártásban is.

Posted: 12 Jul 2019

Our client has a leading position in the development and production of systems and products in the building sector. They have subsidiaries in more than 100 countries around the world and they manufacture in over 200 factories. They are looking for a professional Sales Manager in one Business Unit in Hungary.

 

Business Unit & Sales Manager

 

Posted: 08 Jul 2019

Novovytvorená pozícia zameraná na podporu predajných kanálov. Pozícia je vhodná pre manažéra, ktorý má skúsenosti v riadení predajného kanála, pobočky, alebo channel manažmentu. Pozícia zodpovedá za  nastavovanie kvality obsluhy a predaja. Výhodou sú znalosti z oblasti nastavovania výkonnosti, kvalitatívnych kritérií (KPIs) a rozvojových aktivít tímov. Zároveň skúsenosti s prepájaním potrieb predajných kanálov (front-officu) s očakávaniami korporátu, sledovaním výkonnosti vzhľadom na produktové portfólio.

Posted: 01 May 2019

Our client is an international FMCG company. We are looking for an experienced Commercial Manager in Hungary.

 

                                                             Commercial Manager (FMCG)

                                                                                                                 

Posted: 30 Apr 2019

Našim klientom je líder v sektore automatizačných riešení zameraných na meranie a reguláciu v priemysle. Ide o novovytvorenú pozíciu, ktorá sa stane súčasťou stabilného, vysoko kompetentného tímu v regióne CEE. Pozícia je vhodná pre technicky zdatného človeka, ktorý má za sebou aspoň 2-3 roky praxe v oblasti technického predaja, napr. ako Sales Engineer, Application Engineer, Projektový manažér. Zameria sa na ďalší rozvoj obchodu a technické poradenstvo v oblasti merania a regulácie pre malý počet významných klientov na Slovensku a v Maďarsku.

Posted: 22 Apr 2019

Our client is well known global player with a production site in Western Hungary. Their products belong to every modern house and make every day life more enjoyable. They are exporting to over 30 countries. They are looking for a Sales Support Manager for all markets, who will ensure the highest level of customer satisfaction and manage sales support functions such as Customer Support and CRM team.

 

International Sales Support Manager

 

Posted: 17 Apr 2019

We are searching for our Client, an important global player in the field of plumbing, the right person for the position of:

 

Regional Sales & Marketing Manager Romania and Rep. of Moldavia

 

Location: Bucharest, Romania

Direct reports: 1-4 employees (Area Sales Manager/ Sales Consultants)

Total subordinate staff: 1-4 persons

Posted: 15 Apr 2019

Celková zodpovednosť za oddelenie operatívneho lízingu, teda za stratégiu, obchodné výsledky, ako aj vedenie tímu kolegov. Udržiavanie vzťahov s kľúčovými klientmi a s kľúčovými obchodnými partnermi. Rozvoj obchodu, získavanie nových partnerov, príprava modelov spolupráce. Pozícia reportuje konateľovi spoločnosti. Našim klientom je vedúca lízingová spoločnosť.

 

Riaditeľ fleetového predaja 

 

Posted: 29 Mar 2019

Pozícia je vhodná pre technicky zdatného manažéra kľúčových zákazníkov, ktorý zastreší predaj voči malému počtu významných klientov v oceliarskom sektore v regióne SK/CZ, pričom pôjde aj o celkové zastrešenie vzťahov s jedným z najvýznamnejších klientov koncernu. Pozícia je lokalizovaná v Košiciach.

 

Manažér pre kľúčových zákazníkov - oceliarstvo