Posted: 02 Aug 2019

Our client is a global player in insulation products and solutions with a factory in centre of Slovenia (Škofja Loka). They have now opened a new position for a Control Engineer who can manage the automatization line/s for one of their division’s production.

 

Control Engineer

 

Job Title:                            Control Engineer

Location:                            Central region of Slovenia

Posted: 30 Apr 2019

Našim klientom je líder v sektore automatizačných riešení zameraných na meranie a reguláciu v priemysle. Ide o novovytvorenú pozíciu, ktorá sa stane súčasťou stabilného, vysoko kompetentného tímu v regióne CEE. Pozícia je vhodná pre technicky zdatného človeka, ktorý má za sebou aspoň 2-3 roky praxe v oblasti technického predaja, napr. ako Sales Engineer, Application Engineer, Projektový manažér. Zameria sa na ďalší rozvoj obchodu a technické poradenstvo v oblasti merania a regulácie pre malý počet významných klientov na Slovensku a v Maďarsku.

Posted: 22 Apr 2019

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be a fémipari termékek értékesítése és megmunkálása terén. A kiemelt ügyfelek magasabb szintű kiszolgálása érdekében keresünk új munkatársat. A munkakör meglehetősen egyedi és komplex, összeköti a vevői igényeket a termeléssel és az alvállalkozókkal. A hosszú távú ügyfelek átfogó, több száz tételt tartalmazó projekteket vásárolnak, amit napi szinten menedzselni kell.

Posted: 15 Feb 2019

Naším klientem je silná, dynamická výrobní společnost s vedoucím místem na evropském trhu. Pro moderní výrobní závod v Plzni hledáme kandidáta na pozici:

 

Manažer nákupu

 

Posted: 27 Nov 2018

Naszym klientem jest firma  produkcyjna o kapitale zagranicznym i międzynarodowym zasięgu, oferująca produkty i rozwiązania na rynku materiałów budowlanych. W chwili obecnej do swojej fabryki zlokalizowanej na terenie woj. mazowieckiego, firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

Production Manager

Lokalizacja ( woj. mazowieckie)

 

Posted: 27 Nov 2018

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej o kapitale zagranicznym i międzynarodowym zasięgu, oferującej produkty i rozwiązania na rynku materiałów budowlanych poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Kierownika Technicznego

Lokalizacja: woj.mazowieckie

 

Posted: 27 Nov 2018

Our Client is a leading worldwide producer specialized in packaging industry. Currently, we are looking for a

 

Plant Manager

Location: dolnośląskie voivodeship

 

Posted: 16 Nov 2018

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába pokrokové produkty - mazivá, hlavne pre automobilový a priemyselný sektor. Spoločnosť má výrobu a vývojové centrum v Nemecku, a bola založená v roku 1936, na Slovensku funguje od roku 2010. Tím v rámci regiónu CEE tvoria profesionáli v odbore, ktorí majú skúsenosti z nadnárodných korporácií a veľmi si vážia, že pracujú v menšej, rodinnej firme, v ktorej vládne priateľská atmosféra založená na profesionalite a vzájomnej dôvere. („Nerobíme reporty pre reporty“.)

 

Posted: 19 Sep 2018


For our Client -  the large, international production company in Germany (Sachsen-Anhalt) we are seeking for: 

 

HR MANAGER

 

Posted: 19 Sep 2018


For our Client -  the large, international production company in Germany (Sachsen-Anhalt) we are seeking for: 

 

HR MANAGER