Obchodno technický manažér - priemyselné mazivá
Job Description

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába pokrokové produkty - mazivá, hlavne pre automobilový a priemyselný sektor. Spoločnosť má výrobu a vývojové centrum v Nemecku, a bola založená v roku 1936, na Slovensku funguje od roku 2010. Tím v rámci regiónu CEE tvoria profesionáli v odbore, ktorí majú skúsenosti z nadnárodných korporácií a veľmi si vážia, že pracujú v menšej, rodinnej firme, v ktorej vládne priateľská atmosféra založená na profesionalite a vzájomnej dôvere. („Nerobíme reporty pre reporty“.)

Náplň práce:

Zodpovednosť za predaj a technické poradenstvo kvalitných produktov - priemyselných mazív, ktoré nie sú iba katalógové, ale spoločnosť dokáže vyvíjať produkty i priamo podľa požiadaviek klienta. Spoločnosť je silne orientovaná na zákazníka a kladie dôraz na kvalitu produktov, ako aj poskytovanie technického poradenstva.

  • Komplexná starostlivosť (udržuje a rozvíja obchodné vzťahy) u existujúcich a perspektívnych zákazníkov na Slovensku – automobilový a priemyselný sektor.
  • Zodpovedá za prípravu cenových ponúk a zodpovedá za predajné aktivity v rôznych segmentoch trhu s kľúčovými zákazníkmi.
  • Vyjednáva s klientmi o rôznych technických vylepšeniach a vývojových otázkach, podieľa sa na výbere priemyselných produktov, dizajne a skúškach s OEM.
  • Aktívne spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci firmy.

Požiadavky:

  • Min. 3-ročná prax v oblasti B2B predaja technických produktov a riešení. (Sales Engineer, Sales manažér, Obchodno-technický reprezentant, ktorý má skúsenosti s B2B predajom priemyselných mazív, priemyselnej chémie, technických zariadení, komponentov pre priemysel)
  • Technické vzdelanie výhodou. Ideálny kandidát má veľmi dobré technické vedomosti (napríklad z oblasti strojárstva, chémie, hutníctva, atď.) získané pri štúdiu, alebo v praxi.
  • Slovenský jazyk ako materinský jazyk a veľmi dobrá angličtina sú povinné, nemčina výhodou.
  • Orientácia na zákazníka, príjemné vystupovanie.
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Schopnosť predávať prémiové produkty.
  • Spoľahlivosť, lojalita a pracovná stabilita.
  • Flexibilita a ochota učiť sa, dobrý časový manažment.
  • Kandidát bude pracovať na home - office s možnosťou využívať firemnú kanceláriu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2500 EUR. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.

Job Details