Posted: 27 Nov 2018

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej o kapitale zagranicznym i międzynarodowym zasięgu, oferującej produkty i rozwiązania na rynku materiałów budowlanych poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Kierownika Technicznego

Lokalizacja: woj.mazowieckie

 

Posted: 24 Oct 2018

Pro našeho klienta, přední mezinárodní výrobní společnost, dodávající do automotive, v současné době hledáme kandidáta na pozici:

 

MAINTENANCE MANAGER

 

Posted: 01 Oct 2018

Our client is, a multinational company, being among the market leaders in the field of industrial automation and control, test and measurement, offering their products and services to global players in different industrial sectors.

 

Sales Support Engineer - System and/or Instrumentation

 

Posted: 07 Jun 2018

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost zabývající se obchodem se zemědělskými komoditami a poskytováním služeb v oblasti zemědělství, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Posted: 20 Feb 2018

Hledáme Aplikačního technika, který bude zastupovat společnost po celé České republice, školit zákazníky v obsluze měřící techniky a programovat měřící úlohy podle potřeb klíčových zákazníků.

Posted: 23 May 2017

Ügyfelünk, multinacionális autóipari TIER1 beszállító, az Európai Unión belül több leányvállalattal rendelkezik. A vezető utánpótlás program részeként keresünk fiatal, pályakezdő vagy pár éves tapasztalattal rendelkező agilis menedzsereket karbantartási területre magyarországi és későbbi külföldi (EU) munkavégzés részeként.

Posted: 11 May 2017

Our client is well recognized market leader and unique specialist in lubrication segment.

Posted: 07 Mar 2017

Our clients is an electronic equipment producer employing over 2000 employee in Poland.

Posted: 08 Nov 2016

Pro našeho klienta, přední mezinárodní výrobní společnost, dodávající do automotive.

Posted: 18 May 2015

Our client is, a subsidiary of an international control technology company in Budapest, looking for a professional Electrical Engineer / Project Leader, who has extensive experience in control technology, industrial automation, project management and likes challenges.