Posted: 28 Jan 2019

Pro našeho klienta, předního výrobce potravinářských produktů na bázi rostlinných bílkovin hledáme kandidáta s chutí pracovat pro společnost, která přináší inovativní řešení pro zdravý životní styl a přispívá ke změně stravovacích návyků na pozici..

KEY ACCOUNT MANAGER pro „moderní trh“

 

Posted: 23 Jan 2019

Pro našeho klienta mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových obalů se sídlem ve Švýcarsku a výrobní pobočkou Plzni hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

 

Posted: 23 Jan 2019

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost zabývající se obchodem se zemědělskými komoditami a poskytováním služeb a produktů pro oblast zemědělství, hledáme vhodného kandidáta pro region střední Čechy (Lovosice, Litoměřice, Mělník, Mladá Boleslav) na pozici:

 

 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

 

 

Posted: 23 Jan 2019

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící na trhu zemědělských komodit hledáme kandidáta na pozici:

 

VEDOUCÍ PRODEJE

 

Posted: 18 Jan 2019

Nemzetközi partnercégünk, a szerelési technikák gyártásában vezető szerepet tölt be, termékei az egész világon ismertek. A cégcsoport világszerte több ezer embert foglalkoztat. A vállalat sikerei fenntartása érdekében világszerte gyártja magas minőségű termékeit. A szárazépítési technológiák mellett vízelvezető technológiákkal, csővezetékek gyártásával is foglalkozik. Termékeik száma meghaladja a 20.000-et, melyek számos területen alkalmazhatóak, köztük az épület gépészet területén, a közművek vagy ipari üzemek építéséhez és a hajógyártásban is.

Posted: 20 Nov 2018

We are searching for our Client, an important global player in the field of building materials, the right person for the position of:

 

Regional Sales & Marketing Manager Romania and Rep. of Moldavia

 

Location:                           Bucharest, Romania

Direct reports:                   1-4 employees (Area Sales Manager/ Sales Consultants)

Total subordinate staff:     1-4 persons

Reports to:                         Area Manager International - CEE

Posted: 16 Nov 2018

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába pokrokové produkty - mazivá, hlavne pre automobilový a priemyselný sektor. Spoločnosť má výrobu a vývojové centrum v Nemecku, a bola založená v roku 1936, na Slovensku funguje od roku 2010. Tím v rámci regiónu CEE tvoria profesionáli v odbore, ktorí majú skúsenosti z nadnárodných korporácií a veľmi si vážia, že pracujú v menšej, rodinnej firme, v ktorej vládne priateľská atmosféra založená na profesionalite a vzájomnej dôvere. („Nerobíme reporty pre reporty“.)

 

Posted: 05 Nov 2018

Nasz Klient, jedna z największych na świecie firm z branży usług facility management, w związku z rozwojem w Polsce,  poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sales Manager

lokalizacja : Warszawa lub Kraków

 

Posted: 04 Oct 2018

Our client is a leading international healthcare company which activates in the area of medical technology, services and solutions.

There is a new division, highly dynamic, with products to be promoted to the interventional cardiologists & electrophysiologists.

Location: Bucharest.

The position is directly subordinate to the Country Manager – Romania (hierarchically) and to the Head of Business Division for Eastern Europe (functionally).