Posted: 25 Jun 2019

Our client is a multinational company that manufactures and sells medical devices.

 

Posted: 23 Jan 2019

For our client a stable, strong and successful international company we are looking for an experienced candidate for the role of:

 

 

FINANCE MANAGER

 

Posted: 12 Dec 2018

Our client is a global industry leader in storage, document and information management services and looking for the following new colleague:

 

FINANCE MANAGER

 

Posted: 28 Jun 2018

Our client is an important and constantly developing industrial player, an international company, with modern working and management systems. In Romania, our client is present for over 10 years, opening now the Finance Manager position, at the country management board level.

 

Posted: 20 Apr 2018

 Vedúci finančného oddelenia bude zastrešovať a riadiť oblasť financií v slovenskom výrobnom závode. Zameria sa predovšetkým na kontrolu správnosti účtovníctva a výkazníctva spoločnosti, finančné analýzy, návrhy na zlepšenia procesov a úspory nákladov a tiež vnútro-firemný reporting. Bude úzko spolupracovať s manažmentom slovenského závodu a Finančným manažérom v centrále v zahraničí.

Posted: 05 Apr 2018

Dla jednej z globalnych firm konsultingowych poszukujemy osoby na stanowisko

Posted: 20 Feb 2018

Nasz klient - polska firma będąca operatorem logistycznym o zasięgu międzynarodowym, w związku z rozwojem struktur, poszukuje do swojego do zespołu finansowo-księgowego, osoby na stanowisko.

Posted: 07 Feb 2018

Hľadáme Finančného kontrolóra, ktorý bude zastrešovať a riadiť oblasť financií v slovenskom výrobnom závode. 

Posted: 01 Jan 2018

Hľadáme Finančného manažéra, ktorý bude koordinovať za Slovensko všetky ekonomické činnosti a úzko spolupracovať s regionálnym Finančným manažérom. Do firemnej kultúry nášho klienta dobre zapadne človek, ktorému vyhovuje pracovať v priemysle, ktorý má rád flexibilné, multikultúrne prostredie, je proaktívny a má záujem neustále pracovať na svojom rozvoji.

Posted: 20 Nov 2017

Our client is a multinational company that manufactures and sells medical devices.