Posted: 29 Apr 2019

Our client is a global player in insulation products and solutions with a factory in Western Hungary. They have now created a new position for a Supply Chain Manager who can manage and coordinate the company’s logistic and supply chain function across sub-functions such as purchasing, warehousing, material management, production scheduling, customer service and distribution/transportation.

 

Purchasing Manager

 promoted to Supply Chain Manager

 

Posted: 15 Feb 2019

Naším klientem je silná, dynamická výrobní společnost s vedoucím místem na evropském trhu. Pro moderní výrobní závod v Plzni hledáme kandidáta na pozici:

 

Manažer nákupu

 

Posted: 10 Jun 2017

Clientul nostru, o companie multinaţională din domeniul Retail, este în căutarea unui profesionist care va ocupă poziţia de Manager de Produs.

Posted: 27 Jan 2016

Our client is an important German - owned company specialized in energy/ natural gases. The company is willing to increase its market power significantly, and it is looking for a Portfolio Manager in order to achieve its strategic goals.

Posted: 12 Aug 2013

Pro našeho klienta, výrobní společnost se zaměřením na obor medical / zdravotní přístroje, s téměř 200 zaměstnanci v České republice a 42 pobočkami celosvětově v současné době hledáme kandidáta do nově vytvořené pozice, která je přímo podřízena Řediteli Výroby: