Career opportunities

Möchten Sie Karriere bei einem innovativen Unternehmen im Verkaufsbereich machen? Möchten Sie mit dem Unternehmen und mit Ihren eigenen Erfolgen wachsen?

Ponúkame veľmi atraktívnu pozíciu vo Viedni pre kandidáta (ž/m), ktorý má za sebou 2-5 rokov praxe a hľadá uplatnenie v rámci medzinárodného obchodu

Novovytvorená pozícia HR manažér v rámci úspešnej a rýchlo sa rozvíjajúce IT spoločnosti v slovenskom vlastníctve. Výborná príležitosť pre skúseného, tvorivého a dobre zorganizovaného odborníka/čku na ľudské zdroje, ktorý/á sa zameria na zavedenia HR procesov a systémov, nastavenie stratégie v oblasti HR a ďalší rozvoj kolegov.

Hľadáme Finančného manažéra, ktorý bude koordinovať za Slovensko všetky ekonomické činnosti a úzko spolupracovať s regionálnym Finančným manažérom. Do firemnej kultúry nášho klienta dobre zapadne človek, ktorému vyhovuje pracovať v priemysle, ktorý má rád flexibilné, multikultúrne prostredie, je  proaktívny a má záujem neustále pracovať na svojom rozvoji.

Our client is a Japanese manufacturer of optics and reprography products.

We are searching the right professional for one of multinational company, located in Prahova county. 

Pro našeho klienta, významného světového výrobce stavebních materiálů a řešení pro průmyslovou výstavbu, opláštění budov, designové fasády a další aplikace, hledáme kandidáta na pozici

Pro našeho klienta, významného světového výrobce stavební a průmyslové chemie, hledáme kandidáta na pozici:

Pro našeho klienta, přední mezinárodní výrobní společnost dodávající do sektoru automotive, hledáme kandidáta na pozici

Our Client offers logistics services - from providing technical product services and logistic concepts to global sourcing and provision projects to special service offers for global accounts.