Termelési és Karbantartási Igazgató (COO)

placed position
Office:
Hungary
Ref. no.:
AS9036FB
Field:
Production
Sector:
Manufacturing

Ügyfelünk, egy multinacionális termelő cég magyarországi leányvállalata, amely fémipari termékeket állít elő, számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Felelősség két gyár teljes termeléséért, a tervszerű megelőző karbantartásért.
  • A termelés minőségének folyamatos biztosítása.
  • 180 fő beosztott munkatársak irányítása, ellenőrzése és motiválása.

Elvárás:

  • Gyártás optimalizálásban, karbantartásban szerzett több éves tapasztalat.
  • Műszaki végzettség (felsőfokú iskolai végzettség előny, de nem követelmény).
  • Vezetői tapasztalat.
  • Német vagy angol nyelvtudás.

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:

  • Analítikus gondolkodás.
  • Lojális, precíz munkavégzés.
  • Empatikus, de határozott vezetési stílus.

Lehetőség:

  • Szakmai és vezetői fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál.
  • Kiemelkedő bérezés, prémium és vállalati gépjármű.

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését, kérjük, küldje el a részletes szakmai önéletrajzát
magyar és idegen nyelven a cv [dot] hu [at] targetexecutivesearch [dot] com e-mail címre. Minden esetben küldünk visszajelzését.