Operatív Logisztikai Igazgató

placed position
Office:
Hungary
Ref. no.:
AS8146KD
Field:
Logistics
Sector:
Manufacturing

Ügyfelünk egy nemzetközi gyártó cég magyarországi leányvállalata, amely több évtizede vezető szerepet tölt be az ipari vezérlés területén.

Feladatok:

  • A budapesti gyáregységhez tartozó raktári és termelést ellátó szervezetek vezetése.
  • A raktári és anyagellátó logisztikai folyamatok SAP-ban történő könyvelésének felügyelete, ellenőrzése és szükség szerint végzése.
  • A logisztikai tervezés szervezetével együttműködve termelés-anyagellátási folyamatok kialakításában és fejlesztésében részvétel, azok optimalizálása.
  • Alkatrészek érkeztetési és betárolási folyamatainak irányítása, felügyelete.
  • A különböző raktári és kiszolgálási folyamatok átfutási idejének rendszeres mérése, a szolgáltatás minőségi követelményeinek, a belső és külső vevők igényeinek követése és az ezekhez tartozó célok elérése, célkitűzések teljesítése.
  • Időméréseken és folyamatelemzéseken alapuló létszámgazdálkodás.
  • Az irányítási körbe tartozó, főleg fizikai dolgozók szakmai fejlesztése.
  • Készletellenőrzés és leltározás, tárhely- és készletgazdálkodás optimalizálására javaslatok kidolgozása.

Elvárások:

  • Logisztikai, gazdasági vagy műszaki felsőfokú iskolai végzettség.
  • 5 év vezetői gyakorlat raktár-gazdálkodási és termelés-logisztikai területen.
  • Angol vagy német nyelv munkavégzéshez szükséges szintű ismerete.
  • Lean rendszerű termelés ismerete, illetve további termelési rendszerben szerzett gyakorlat előny.
  • SAP vagy más vállalati információs rendszer használatában gyakorlat.
  • MS Office programjainak felhasználói szintű ismerete.
  • Előnyt jelent egyéb raktártechnikai eszköz kezelésére vonatkozó jogosítvány megszerzése.
  • Csapatjátékos jó kommunikációs képességgel és rugalmas, nyitott személyiséggel.
  • Képesség a beosztott dolgozók fejlesztésére, motiválására, munkájuk rendszeres értékelése.
  • Kiváló problémamegoldó- és konfliktuskezelő képesség.

Új kihívásokat keres? Szívesen lenne egy fejlődő vállalatcsoport meghatározó tagja? Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk motivációs levelét, továbbá magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát a cv [dot] hu [at] targetexecutivesearch [dot] com e-mail címre.