HR Business Partner

placed position
Office:
Czech Republic
Ref. no.:
SS9006SS
Field:
Human Resources
Sector:
Advertising & PR

Náš klient patří mezi přední výrobní firmy ve svém oboru. Společnost byla založena v roce 1877 a v současnosti zaměstnává celosvětově přibližně 4 500 osob a je zastoupena ve více než 85 zemích prostřednictvím obchodních dceřiných společností a distribučních partnerů. Centrála se nachází v Mnichově, celkově mají 15 výrobních závodů ve 13 zemích. Pro jeden z jejich největších závodů v plzeňským kraji (plzeň jih) hledáme kandidáta na pozici

Hlavní cíle:
Řešení kompletních HR záležitostí ve svěřeném odvětví (výrobní úseky), recruitment a výběr zaměstnanců, HR administrativa, pracovní právo, poradenství vedoucím zaměstnancům ohledně HR problematiky, interní komunikace, reporting.

Náplň práce a odpovědnosti:
Hlavní úkoly

  • Řešení veškerých personálních otázek
  • Nábor a podpora výběru zaměstnanců – inzeráty, vedení databáze uchazečů, komunikace s uchazeči o zaměstnání, vedení vstupních pohovorů, koordinace marketingových aktivit v oblasti náboru
  • Spolupráce s personálními agenturami, jejich koordinace, péče o agenturní zaměstnance
  • HR analýzy, reporting (stav zaměstnanců, efektivita HR procesů, nemocnost, fluktuace etc.)

Další úkoly:

  • Spolupráce při nástupu nových zaměstnanců – vstupní školení, pracovní smlouvy
  • HR administrativa – prodlužování pracovních smluv, aktualizace pracovních vztahů, úprava mezd, převod pracovníků mezi jednotlivými nákladovými středisky
  • Pracovní právo – výpovědi, aplikace různých změn
  • Interní komunikace – komunikace se zaměstnanci na mateřských dovolených, komunikace s výrobními úseky
  • HR dokumentace (směrnice)
  • Komunikace se smluvním lékařem – kontrola nemocných

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Ideálně 5 let praxe v HR oblasti, znalost výrobního prostředí velkou výhodou
  • Znalost HR procesů
  • Vyjednávací schopnosti a dovednosti a schopnost přesvědčit
  • Schopnost rychle analyzovat problém, proaktivní osobnost s vlastními nápady
  • Zodpovědnost za realizovaná řešení, myšlení v souvislostech
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ

V případě vašeho zájmu o tuto pozici, prosím o zaslání Vašeho CV v českém a německém nebo anglickém jazyce na email: sandra [dot] solcanyova [at] targetexecutivesearch [dot] com nebo prosím zavolejte na číslo: +420 725 712 424.