Manager ds. Współpracy z Architektami

placed position
Office:
Poland
Ref. no.:
JD9062TF
Field:
Consulting
Sector:
Construction

Do międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, działającej w branży materiałów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Manager ds. Współpracy z Architektami.

Zadania:

  • Propagowanie wiedzy o produktach i systemach firmy wśród architektów, projektantów oraz inwestorów i zarządów spółdzielni
  • Profesjonalne doradztwo techniczne oraz prowadzenie szkoleń dla wymienionej grupy klientów
  • Aktywne uczestnictwo w akcjach marketingowo-promocyjnych
  • Współtworzenie i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi pracowniami budownictwa kubaturowego
  • Min. 5-letnie doświadczenie pracy na lokalnym rynku budowlanym (mile widziane doświadczenie handlowe)
  • Umiejętność prowadzenia dużych projektów inwestycyjnych
  • Dobra znajomość branży materiałów budowlanych
  • Wykształcenie wyższe (związane z budownictwem lub architekturą będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość technik negocjacyjnych (B2B)
  • Łatwość budowania i utrzymywania kontaktów z kluczowymi partnerami
  • Wysoka samodyscyplina, dyspozycyjność, operatywność
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.

Oferta:

  • Stała umowa o pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej z odważną strategią opanowania rynku inwestycji
  • Konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
  • Swoboda i elastyczność w zarządzaniu zadaniami
  • Cykl szkoleń prowadzonych wg międzynarodowych standardów (w tym techniczne)

Kontakt:

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt /  przysłanie cv na adres e-mai: poland [at] targetexecutivesearch [dot] com